Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
  • TAB - Kolejny element
  • SHIFT + TAB - Poprzedni element
  • SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
  • SHIFT + ALT + H - Strona główna
  • SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
  • SHIFT + ALT + 1 do 3 - Wybór menu
  • ESC - Anulowanie podpowiedzi

Kolejny etap przebudowy drogi wojewódzkiej! Zmiana organizacji ruchu

Kolejny etap przebudowy drogi wojewódzkiej! Zmiana organizacji ruchu Trwa przebudowa drogi wojewódzkiej nr 338 w Wołowie.

Wykonawca - Przedsiębiorstwo Budowy Utrzymania Dróg i Mostów z Piotroniowic od najbliższego poniedziałku otwiera dla ruchu ul. Poznańską, Zwycięstwa i Piłsudskiego wraz z nowym rondem Na tych ulicach trwają ostatnie prace związane z wykonaniem tymczasowego oznakowania poziomego. Ponadto trwają prace na odcinkach za firmą "Kotar", jest tam wprowadzony ruch wahadłowy.

Prosimy pamiętać, że w dalszym ciągu jest to plac budowy i należy zachowywać na tym terenie szczególną ostrożność. Tymczasem tego samego dnia, tj. 20 czerwca prace drogowe wkraczają w kolejną fazę. Rozpocznie się bowiem remont odcinka ul. Wojska Polskiego. Roboty budowlane będą prowadzone od zjazdu na teren przychodni do skrzyżowania z ul. Mickiewicza.

Frezowanie istniejących nawierzchni rozpocznie się w środę tj. 22 czerwca. Z tego względu zmianie ulegnie obowiązująca organizacja ruchu głównie na ul. Wojska Polskiego, Panieńskiej i Alejach Niepodległości.

Aleje Niepodległości staną się na ten okres ulicą dwukierunkową z zakazem zatrzymywania i postoju na całej ulicy. Ulica ta będzie stanowiła dojazd do posesji oraz Poczty Polskiej oraz powrót do ul. Wojska Polskiego przy przejeździe kolejowym. ul. Panieńska będzie ślepa, dojazd możliwy będzie od ronda do straży pożarnej. ul. Chopina od poniedziałku będzie również ślepa, bez możliwości wjazdu na ul. Wojska Polskiego. Wjazd na ul. Chopina będzie otwarty od ul. Piłsudskiego i zapewniony będzie tylko dojazd do posesji oraz parkingu przy szkole. Objazdy na ten czas, dla pojazdów powyżej 3,5t stanowić będzie ul. Witosa, dla pojazdów do 3,5t ul. Kolejowa, Mickiewicza i Obrońców Lwowa. Zachęcamy do zapoznania się z materiałem filmowym oraz mapą w komentarzu do tego postu

Wersja XML